Gwarancja

MONDRAKER WARUNKI GWARANCJI

Rowery Mondraker są sprzedawane wyłącznie w autoryzowanych sklepach Mondraker, które odpowiadają za złożenie, ustawienie i wyregulowanie roweru przed sprzedażą klientowi docelowemu.

Ramy Mondraker są produkowane przy użyciu najnowocześniejszych technologii przy ścisłej kontroli jakości materiału i procesów produkcyjnych. Z tych powodów Mondraker może zaoferować dożywotnią gwarancję na wady materiałowe i produkcyjne ram.

WARUNKI GWARANCJI:

1.Aktywacja dożywotniej gwarancji Mondraker musi być dokonana poprzez rejestrację na stronie internetowej www.mondraker-bikes.pl nie później niż 30 dni od daty zakupu. Wszystkie niezarejestrowane rowery są objęte 2-letnią gwarancją.

2. Gwarancja jest ważna od daty zakupu roweru lub ramy, jest ważna tylko dla pierwszego właściciela roweru i nie jest zbywalna.

3. Wszystkie elementy, widelce i amortyzatory używane w rowerach Mondraker mają gwarancję według warunków producenta.

4.Gwarancja na lakier wynosi 2 lata.

5. Mondraker zastrzega sobie prawo do naprawy uszkodzonej części lub ramy.

6. Wszystkie ramy lub części podlegające wymianie zgodnie z postanowieniami zawartymi w warunkach gwarancji zostaną zastąpione przez tę samą lub podobną ramę z danego roku produkcyjnego, aż do wyczerpania zapasów. Jeżeli rama z danego roku produkcyjnego nie będzie dostępna, zostanie zastąpiona równoważną ramą z następującej linii modelu, która oznacza, że zarówno kształt, kolor, jak i grafika nowej ramy mogą znacząco różnić się od kształtu, koloru i grafiki oryginalnej ramy.

7.Wszelki kontakt z klientem podczas rozpatrywania reklamacji odbywa się za pośrednictwem autoryzowanego sklepu Mondraker. W celu złożenia reklamacji  konieczne jest przedstawienie zgłoszenia reklamacyjnego, dowodu zakupu, a w przypadku przedłużonej gwarancji potwierdzenie rejestracji internetowej reklamowanego roweru na przedłużoną gwarancję.

OGRANICZENIE GWARANCJI:

1. Normalne zużycie w trakcie użytkowania, zarówno ramy, jak i podzespołów, takich jak: opony, gripy, łańcuch, klocki hamulcowe, piasty itp.

2. Mondraker nie ponosi odpowiedzialności za niezgodność komponentów z ramą z innego sezonu w wyniku wprowadzenia wszelkich ulepszeń technicznych takich jak: amortyzatory, konstrukcja głowicy, widelce, obręcze, sztyce, przerzutki.

3.Nieprawidłowy montaż lub konserwacja wraz z montażem nieoryginalnych części i komponentów.

4.Uszkodzenia lub wady spowodowane wypadkiem, niewłaściwym użytkowaniem lub zaniedbaniem.

5.Wszystkie rowery/ramy mają specyficzny i określony czas użytkowania, który jest zależny od rodzaju i konstrukcji użytego materiału. Ten okres użytkowania może ulec skróceniu w wyniku zużycia materiału lub sposobu jego użytkowania, lub z powodu braku konserwacji i koniecznej dbałości o sprzęt. W związku z tym dożywotnia gwarancja zależy wyłącznie od optymalnego stanu, który Mondraker określa dla każdego produktu oddzielnie.

6.Każda rama jest wykonana dla określonego rodzaju użytkowania zgodnie z jej właściwościami technicznymi. Prawo do gwarancji przysługuje tylko i wyłącznie wtedy, kiedy rama została użytkowana zgodnie z jej przeznaczeniem.

7.Na tylny trójkąt ramy i łącza w rowerach z pełnym zawieszeniem obowiązuje 2-letnia gwarancja od daty zakupu. W przypadku uszkodzenia tylnego trójkąta ramy zostanie wymieniona tylko uszkodzona część, a nie cała rama.

8.Wszystkie reklamacje będą rozwiązywane przez naszych techników, co do charakteru i przyczyny uszkodzenia po dokładnej technicznej analizie każdej ramy.

Dane rowerowe
Model: *
Rama: *
Rozmiar ramy: *
Numer seryjny ramy: *
Data zakupu: *
Sprzedawca: *
Kopia dowodu zakupu: *
Dane osobowe
Imię: *
Nazwisko: *
Adres: *
E-mail: *
Numer telefonu *
Data urodzenia: *
* - Pola oznaczone tym znakiem należy wypełnić