O marce

O nas! Wszystko zaczęło się 20 lat temu, kiedy dwie osoby postanowiły spełnić swoje marzenie o założeniu marki rowerów, która umożliwi im, entuzjastycznie nastawionym rowerzystom, zaspokojenie swoich potrzeb.

MONDRAKER to innowacyjna marka rowerów górskich z siedzibą w Alicante w Hiszpanii, w pięknym otoczeniu z rowerową atmosferą. Od 2001 roku myślimy niekonwencjonalnie, rozwijając i produkując rowery, na których chcemy jeździć. Z niespotykanym wyglądem i własnymi technologiami np. Zero Suspension System, Stealth Carbon, Stealth Aluminium i oryginalną Forward Geometry. Wszystkie te unikalne technologie pozwalają na maksymalną wydajność i unikalne wrażenia z jazdy.

MONDRAKER jest uznanym producentem zaawansowanych technologicznie rowerów górskich, który sprzedaje kolekcję ponad 60 modeli na ponad 40 rynkach międzynarodowych.

Produkujemy wyjątkowe rowery dla zawodników, od rewolucyjnego "Podium Carbon" na zawody i trasy XC, do "Summum Carbon" na trudne zjazdowe tory wyścigowe, gdzie zdobył Puchar Świata.
Oba te modele dosłownie zrewolucjonizowały branżę i pokazały konkurencji, że z rowerami Mondraker należy się liczyć